Wiktoria Przybylska, uczennica klasy szóstej szkoły w Biskupicach, zdobyła właśnie pierwsze miejsce i tytuł Mistrza Polski w kickboxingu.

 Wiktoria przygodę z kickboxingiem rozpoczęła od uczestnictwa w rekreacyjnych zajęciach dla dzieci. Od 1 września 2017 została członkiem sekcji kadetów klubu sportowego Pretorium Poznań, gdzie trenuje i rozwija swoje umiejętności. W klubie, dzięki współpracy z trenerem Rafałem Gabrysiakiem oraz kolegami, rozwija swoją pasję, eliminuje ewentualne błędy techniczne i przygotowuje się do zawodów.

 Dotychczas, oprócz zdobycia tytułu Mistrza Polski, największym sukcesem Wiktorii jest zajęcie pierwszego miejsca na zawodach „Polish Fighter Kids 3” organizowanych pod patronatem PZKB w Szczecinie. Wiktoria startuje w kategorii wiekowej kadet młodszy do 13 lat i  wagowej do 42kg.

 Przed mistrzynią jeszcze wiele ciężkich treningów, które, mamy nadzieję, dadzą jej możliwość startów na imprezach na najwyższym poziomie.

 Kickboxing, jak mówi Wiktoria, jest  dla niej „nie tylko sportem, ale i sposobem na wspaniałe spędzenie czasu, jednocześnie uczy dyscypliny, buduje charakter i pozwala poznać możliwości swojego ciała”.

 Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy Wiktorii.