2 marca 2019 r. szkoła podstawowa w Biskupicach otworzyła swoje podwoje dla przyszłych uczniów klasy pierwszej oraz „zerówki”. Tego dnia placówkę w Biskupicach odwiedzili zainteresowani rodzice wraz ze swoimi pociechami. Wszyscy, którzy przybyli 2 marca o godzinie 10.00 do naszej szkoły mogli obejrzeć przedstawienie pt. „Królewna Śnieżka” przygotowane przez uczniów klasy 5b wraz z wychowawczynią p. Magdaleną Działdowską.

Oprócz tego na dzieci czekały liczne atrakcje. Spacer po szkole w towarzystwie starszych koleżanek, kolegów prowadził do poszczególnych sal lekcyjnych, w których naprawdę wiele się działo!

Nauczyciele przygotowali szereg atrakcji sportowych, plastycznych, literackich, językowych, była też magia, nowoczesne technologie, doświadczenia przyrodnicze. „Myk, myk po tablicy”, „W krainie magii”, „Wycinam i przyklejam”, „Czarodziejskie księgi”, „Skok, skok za światełkiem” to tylko niektóre nazwy sal, w których przyszli uczniowie mieli okazję bawić się i uczyć. Zaliczając poszczególne umiejętności zdobywali pieczątki, by na końcu otrzymać order „Super Przedszkolaka” z rąk pani wicedyrektor –  Adeliny Prylińskiej.

Rodzice przedszkolaków mogli mile spędzić czas w kawiarence, którą przygotowała Rada Rodziców – pani Aneta Meller i pani Beata Marczyńska.

   Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w organizacji Drzwi Otwartych naszej szkoły składamy serdeczne podziękowania. Dziękujemy też licznie przybyłym rodzicom wraz z ich dziećmi; wierzymy, że był to ciekawie i atrakcyjnie spędzony czas i mamy nadzieję, że spotkamy się w tak licznym gronie już we wrześniu.